Kartu mes - didžiausi šiaurės Lietuvoje!

Šiauliai plius Savaitraštis „Šiauliai plius“

Savaitraštis „Šiauliai plius“

sav_head

Savaitraščio „Šiauliai plius“ interneto svetainė:

go_shplius

„Šiauliai plius“ - tai, kas tikra. Tai naujienos ir objektyvi analizė. Nuo 2004 metų leidžiamas savaitraštis kiekvieną penktadienį aptaria Šiaulių miestą ir regioną dominančius savaitės įvykius ir aktualias problemas. Didžiulės skaitytojų auditorijos pripažintas leidinys platinamas Šiauliuose, Radviliškyje, Kuršėnuose, Kelmėje ir Joniškyje.

24 750 tiražu spausdinamas laikraštis tapo savitu Šiaulių laikraščiu ir kiekvieno gyventojo draugu. Daugiau nei 19 tūkst. šiauliečių šeimų, besinaudojančių elektroninių ryšių bendrovės „S plius“ paslaugomis, savaitraštį į namus gauna su nuolaida.

24 puslapių leidinyje profesionalūs žurnalistai dalykiškai, objektyviai ir šiuolaikiškai pasakoja apie Šiaurės Lietuvoje verdantį gyvenimą, narplioja piliečius kamuojančias problemas, gvildena regiono gyventojams aktualias temas ir kalba apie valdininkų priimtus sprendimus ir jų veiklos rezultatus. Savaitraščio komanda siekia padėti geriau suprasti įvairius visuomenėje vykstančius procesus, kurie sąlygoja mūsų visų kasdienį gyvenimą, profesinę veiklą bei laisvalaikį. Ji vadovaujasi principu, kad žurnalistika turi būti objektyvi, tad į kiekvieną reiškinį stengiasi pažvelgti įvairiapusiškai, išklausyti visas nuomones.

Nuolatine auditorija ir rimtu turiniu išsiskiriančiame laikraštyje „Šiauliai plius“ skaitytojai gali paskaityti Šiaulių miesto ir krašto aktualijas, temų rinkinius, sveikatos skiltį, septynių puslapių TV programą, renginių, laisvalaikio, kultūros ir sporto rubrikas.


El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Turite pageidavimų ar norėtumėt pasiūlyti temą? Rašykite mums:

* pažymėti laukeliai yra būtini.