Kartu mes - didžiausi šiaurės Lietuvoje!

Šiauliai plius Šiaulių regiono televizija „S plius“

Šiaulių regiono televizija „S plius“

studio

„S plius“ televizija – tai Šiaulių regiono televizija nuo 1994 metų transliuojama kabeliniu tinklu. 2003 metais „S plius“ televiziją imta transliuoti ir eteriu – 100 kilometrų spinduliu aplink Šiaulius.

„S plius“ televizijos programa skirta įvairialypei auditorijai. Tai kanalas, vienijantis įvairių visuomenės grupių, interesų ir poreikių žiūrovus. Transliuojamą programą sudaro populiarūs užsienio filmai, serialai ir šiauliečių pamėgtos „S plius“ autorinės laidos. Pastarosios užima didžiąją  eterio laiko dalį. Tai žiūrimiausios ir didžiausią auditoriją sutelkiančios ir laidos.

Pagrindinė „S plius“ televizijos programos dalis – Šiaulių miesto ir regiono naujienos. Šiokiadieniais šiauliečius prie ekranų kviečia informacinė laida „Šiaulių žinios“, kuri pristato aktualiausias dienos naujienas, pranešimus apie nusikaltimus ir nelaimes, svarbiausių sporto įvykių apžvalgas bei žinias iš įvairiausių kultūros renginių. „S plius“ televizija rengia ne vieną respublikinį apdovanojimą pelniusią laidą „Provincija“. Tai jau daugiau nei dešimtmetį televizijos eteryje gyvuojanti publicistikos laida, kuri gvildena ir mėgina išspręsti opiausias visuomenės problemas.

„S plius“ televizija jau tapo neatsiejama Šiaulių miesto gyvenimo dalimi. Tai savas, artimas ir kiekvieno šiauliečio pamėgtas kanalas. Čia kiekvienas žiūrovas ras tai, ko ieško.

Šiaulių regiono televizijos „S plius“ laidas galite pamatyti ir internete - naujienų portale www.etaplius.lt skyrelyje „Eta TV“.

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Turite pageidavimų ar pasiūlymų? Rašykite mums:

* pažymėti laukeliai yra būtini.