Kartu mes - didžiausi šiaurės Lietuvoje!

Naujienų portalas „Etaplius.lt“

eta_head

Naujienų portalą „Etalpius.lt“ rasite čia:

go_etaplius

2009-aisiais įkurtas pirmasis Šiaulių regionui skirtas naujienų portalas Etaplius.lt iškart buvo pripažintas svarbiu regiono projektu – vos startavęs jis buvo pripažintas „Metų paslauga“ tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2009“, pelnė net dvi nominacijas - „Už didžiausią pažangą regioninėje žiniasklaidoje“ ir „Už interaktyvumo skatinimą ir didinimą“  novatoriškos žiniasklaidos konkurse „Nmedia“.

Mūsų tikslas – pateikti visas regiono naujienas akimirksniu, t. y. tuomet, kai tai vyksta.

Naujienų portale operatyviai pateikiami profesionalios žurnalistų komandos parengiami svarbiausi dienos įvykiai, aktualijos, videoreportažai, išsamūs interviu.

Apie tai, kas vyksta jūsų kieme, „Sužinokite pirmi“ - tokiu šūkiu savo veiklą pradėjo portalas, kuris siekia tapti universaliu naujienų šaltiniu, skirtu kiekvienam Šiaurės Lietuvos regiono gyventojui, todėl skaitytojai aktualios informacijos čia randa kasdien.

Portalo lankytojai taip pat gali tapti portalo kūrimo dalyviais, jiems suteikiama galimybė pasiūlyti temą ar vaizdo konferencijos pašnekovą, pateikti klausimą specialistui, atsiųsti savo nuotraukas ir pastebėjimus rubrikai „Pilietis-reporteris“, dalyvauti nuolat besikeičiančiuose konkursuose.

Šių metų naujovė - „ETA TV“. tai rubrika, kurioje galite peržiūrėti kasdien parengiamas „Šiaulių žinias“ ir kitas „S plius“ televizijos kanalo autorines laidas.

Visiems „S plius“ abonentams www.etaplius.lt suteikia galimybę pasitikrinti elektroninį paštą ne tik savo namuose.


El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Turite pageidavimų ar pasiūlymų naujienų portalui www.etaplius.lt:? Rašykite mums:

* pažymėti laukeliai yra būtini.